دسته‌ها
Uncategorized

با Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل کنید!

با Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل کنید!

مایکروسافت به تازگی با ارائه یک بروز رسانی برای نرم افزار Microsoft OneNote . مجموعه نرم افزاری آفیس Office 365 ترتیبی داده تا دارندگان تبلت‌های دارای قلم هوشمند ، استفاده بیشتری نسبت به یادداشت برداری معمولی از آن داشته باشند و بتوانند تمرین‌ها و مساله‌های ریاضی خود را در نرم افزار Microsoft OneNote بنویسند و نرم افزار به صورت قدم به قدم داشن آموزان و دانشجویان را در حل مساله ریاضی یاری کند و در نهایت پاسخ کامل و تشریحی را به آن‌ها نمایش دهد !

وقتی شما به صورت دستی یک مساله ریاضی را در نرم افزار Microsoft OneNote می‌نویسید ، نرم افزار Microsoft OneNote دست نوشته‌های شما را به صورت کاملا هوشمندانه‌ای شناسایی نموده و آن‌ها را به صورت تایپ شده به شما نمایش می‌دهد و به صورت مرحله به مرحله برای شما مساله ریاضی نوشته شده را حل می‌کند .

همچنین در بروزرسانی دیگری که طی کنفرانس امروز برای نرم افزار Microsoft OneNote توسط مایکروسافت ارائه شد ، قابلیت تفکیک یادداشت‌ها و نوت برداری‌های شخصی و شغلی از یکدیگر و نگه داری ، محافظت‌ها و پردازش‌های جداگانه آن‌ها می‌باشد .

توسعه و هماهنگی هر چه بیشتر و بهتر تمامی محصولات آفیس مایکروسافت با تبلت‌ها و گجت‌های همراه شتاب بیشتری به خود گرفته است و در آینده می‌بایست منتظر بروز رسانی‌های بیشتری در جهت هماهنگی هر  چه بهتر محصولات مایکروسافت با اکوسیسیتم موبایل‌ها باشیم .

فروش استوریج
هارد اکسترنال
هاست ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + سه =